Witaj! Jestem Iza!

Pomagam rozwijać kompetencję osobiste, biznesowe i społeczne związane z: asertywnością, komunikacją, kryzysami i konfliktami, poczuciem własnej wartości, kobiecą siłą, motywacją, odwagą do zmian, organizacją czasu, dyscypliną, mocnymi stronami, odkrywaniem talentów, równowagą oraz relacjami międzyludzkimi.

Odkąd pamiętam chciałam być psycholożką. Dlatego wybór kierunku studiów był oczywisty. Poszłam na SWPS do Warszawy i z tym miastem związałam swoje życie. Na studiach w ramach fakultetu odkryłam trenerstwo, które w prosty sposób łączyło wiedzę psychologiczną w praktyczne umiejętności, co mnie niezmiernie cieszyło, bo cenię konkret. Swoją przygodę ze szkoleniami zaczęłam od dziecii młodzieży, potem prowadziłam szkolenia dla biznesu. Praca z dorosłymi dawała mi więcej satysfakcji, ponieważ pozwalała być w partnerskiej relacji, która w dużej mierze polegała na wzajemnym uczeniu się i  dzieleniu się życiowym doświadczeniem.

Moje zawodowe inspiracje…

Thomas Gordon za pokazanie, że relacje z dziećmi mogą być oparte na partnerstwie bez stosowania kar i nagród. Za obalenie mitów na temat rodzicielstwa i pozwolenie na bycie sobą pomimo pełnienia tak ważnej roli jaką jest bycie rodzicem.

Brene Brown za przybliżanie zagadnienia wstydu i odwagi. Za mierzenie się z tym co trudne z poczuciem humoru. 

Natalia de Barbaro za kobiecą czułość wobec wszystkich części, które w nas drzemią.

Kto inspiruje mnie w życiu codziennym?

Spotykane osoby. Te całkiem przypadkiem i te które mnie wybrały, albo które ja odnalazłam. W każdej jestem w stanie znaleźć coś co mnie zaciekawia, albo fascynuje. Coś w czym się przyglądam sobie, albo pozwalam przyglądać się komuś we mnie. 

Lubię odnajdywać w innych ich niepowtarzalność i towarzyszyć w procesie odkrywania i lepszego rozumienia samych siebie.

Jakie formy współpracy lubię najbardziej?

Odpowiada mi interaktywna forma szkoleniowa (mini wykłady, case stady, dyskusje moderowane). Najbliższe jest mi odgrywanie roli, ponieważ daje to możliwość wejścia w trudną sytuację klienta. Podczas szkoleń i konsultacji ważną rolę odgrywa dla mnie humor, który rozładowuje napięcia, a także pozwala w przyjemnej i zabawnej atmosferze poznawać nowe rzeczy.

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Pomogę Ci rozwijać kompetencje społeczne lub biznesowe.